GAPS

Nutriční program pro některé moderní nemoci

Příběhy

Schizofrenie + bipolární porucha - Jason
Jsem 36letý můž, jenž v průběhu několika dnů oslaví své 37. narozeniny. A je co oslavovat. Můj mozek je daleko zdravější.

Byla mi diagnostikována schizo-afektivní porucha (těžká psychická nemoc, která je svými symptomy blízko schizofrenii a bipolární poruše). Jde o naprosto vysilující nemoc, která udělala můj život extrémně těžký. Nedávno jsem se seznámil s GAPS dietou, díky které jsem byl v relativně krátké době schopný úplně vysadit léky, které jsem užíval 15 let – od doby, kdy mi byla nemoc diagnostikována.

V minulosti se někdy stávalo, že moje nemoc na čas částečně ustoupila. Tentokrát je to ale jiné. Když v minulosti moje nemoc ustoupila, musel jsem moje léky brát: ať jsem se snažil sebevíce léky vysadit, nebylo to možné. Jednoduše mi bylo více špatně.

Tentokrát to tak není. GAPS dieta funguje!

Když jsem s GAPS začínal, všiml jsem si, že kdykoli užiji mé léky – Zoloft, Ativan a Abilify – udělá se mi špatně na následujícíh 6-8 hodin. To jsem dříve nepozoroval. Jako kdyby mi moje tělo dávalo najevo, že už léky nepotřebuje. Proto jsem je postupně vysazoval.

Nyní se cítím klidný, stabilní a zdravý. Býval jsem téměř nevyzpytatelný. Už nejsem a věřím, že díky GAPS se může uzdravit mnoho dalších lidí, protože schizo-afektivní porucha je kombinací dvou extrémně těžkých nemocí. Byl jsem extrémně nemocný a moje léčba byla obrovský úspěch. A když jsem se vyléčil já, může se vyléčit kdokoli.

Díky. Jason
10.listopadu 2010

převzato z http://www.badenlashkov.com/about/gaps-results/