GAPS

Nutriční program pro některé moderní nemoci

O Mě

bork.jpg S GAPS jsem se seznámil při hledání odpovědi na moje zdravotní problémy, které můj psychiatr diagnostikoval jako těžká neurastenie + psychosomatická porucha. Myslím si, že je možné moje zdravotní problémy označit i jako únavový syndrom.

Již přechod na GAPS dietu na mě měl blahodárný vliv. Po několika dlouhých letech se moje zdraví začalo zlepšovat. Více o období, kdy jsem měnil svoji vegetariánskou stravu a začínal jsem se postupně stravovat podle GAPS, najdete v souboru Únavový syndrom – Dalibor.

Chtěl bych přispět k tomu, aby v České republice byla o nutričním programu GAPS lepší informovanost. Proto vznikl tento web, na kterém prezentuji informace, které jsou o GAPS zatím dostupné pouze v anglickém jazyce. Zároveň na těchto stránkách sbírám příběhy lidí, kteří GAPS úspěšně použili ke své vlastní léčbě.

Původně vznikl tento web za účelem prezentace informací o GAPS. Tento původní záměr ale web svým obsahem postupně přerůstá a postupně ho začínám používat i jako svůj blog.

Všem přeji pevné zdraví.

Dalibor Pakr
P.S. Zatím se mi moc nechce zveřejňovat svoji identitu. Takže příjmení není pravé. Můžete mě ale kontaktovat přes facebook a nebo na emailu dapa@seznam.cz